czwartek, 19 listopada 2015

WYNIKI wielkiego pazurkowego rozdania!

Hej!

Nadszedł czas na ogłoszenie wyników!

W konkursie wzięło udział aż 49 osób i jestem z tego bardzo zadowolona. Aspekt, który mnie nie zadowala, to fakt, że rozdanie musiałam przedłużać... Mam nadzieję, że w kolejnych konkursach nie będę musiała się mierzyć z tym problemem. Następnym razem zaproponuję Wam atrakcyjniejsze nagrody, które lepiej zachęcą Was do udziału :) Koniecznie dajcie znać, co chcielibyście wygrać następnym razem!

Czytając Wasze komentarze zastanawiałam się jak przebiegała moja droga z malowaniem paznokci, odkrywaniem nowych produktów, kolejnymi testami, sukcesami i porażkami. Wiem jedno - to dopiero początek tej drogi, bo jeszcze wiele przede mną. Życzę każdemu uczestnikowi konkursu jak i moim czytelnikom, by znaleźli tego typu produkty, które będą spełniać ich potrzeby, by móc doskonalić swoją pasję do zdobienia paznokci.


Ale już bez zbędnych ceregieli!
Nagrodę wygrywa osoba, której odpowiedź na pytanie była bardzo prosta i może wydawać się zbyt oczywista, ale trafiała w samo sedno...

Wygrywa:


Bardzo proszę o dane do przesyłki na adres: majewska.karolina.bv@gmail.com i mam nadzieję, że będziesz się cieszyć z wygranej jak i nagród :)

Dodam tylko, że bardzo proszę o to, byście nie uciekali z mojego bloga, gdyż niedługo pojawi się kolejny konkurs :) 

PS Rzecz jasna, osoby które teraz przestaną obserwować mojego bloga, a przy następnym konkursie znowu zaczną go obserwować, nie będę brane pod uwagę przy następnych konkursach!

6 komentarzy:

© Agata | WS.