niedziela, 4 stycznia 2015

Hej!

Cześć dziewczyny i hej chłopaki, bo pewnie i Wy tu zawitacie :)

Już dawno zastanawiałam się nad jakimś projektem dla innych, niestety nic mi nie przychodziło do głowy. Dopiero, gdy zaczęłam interesować się youtuberkami i youtuberami, a zwłaszcza Ewą - Red Lipstick Monster oraz Karoliną - StylizacjeTV zrodził się pomysł, aby spróbować wystartować z własnym kanałem na YT. Jednak zawsze kiedy wracałam do tego pomysłu pierwszym argumentem przeciwko były obawy, dotyczące tego jak zostanę przyjęta do tego wielkiego świata, bo przecież jest ich już tak wielu, co ja mogłabym więcej dodać od siebie? Wątpię czy jeszcze można coś nowego wymyślić... Jedni opowiadają o swoim życiu, inni o celebrytach, modzie czy urodzie. Niektórzy robią pranki jak Sadam, Wapniak czy Ravgor. No a moje zainteresowania pozwalają mi jedynie na opisywanie moich przemyśleń dotyczących różnych kwestii, prezentowania moich pomysłów na zdobienie paznokci, testy kosmetyków czy po prostu opisywanie koncertów, na których się bawiłam bądź fotografowałam. Niech więc taki będzie ten blog, z czasem może wyklaruje się jeden motyw przewodni, mam wielką nadzieję, że Wy powiecie mi co najbardziej Was interesuje :) 

Jeśli chodzi o tytuł bloga - wymyślił go Mój Ukochany Mateusz, bardzo dziękuję Ci za pomoc w tej ważnej kwestii. Taki tytuł może się wydawać niektórym infantylny, a zabawa słowami żałosna. Jeśli chcielibyście poznać wytłumaczeni, czemu jest taki a nie inny to chętnie napiszę o tym przy najbliższej okazji.

Pozwólcie, że opowiem nieco więcej o sobie niż w tej małej rubryczce po prawej stronie. Urodziłam się w Zabrzu, nadal tutaj mieszkam i pracuję. Aktualnie mam 20 lat. Ukończyłam technikum w zawodzie technik analityk chemiczny, bardzo chciałabym wiązać moją przyszłość z tym zawodem, jednak rynek pracy nie jest zbyt przyjazny dla osób bez doświadczenia. Moja miłość do kosmetyków zaczęła się kiedy byłam mała, a moja mama była konsultantką Avonu. Zawsze podkradałam czerwone szminki i lakiery do paznokci. Do tej pory pamiętam jak rozbiłam buteleczkę z krwistoczerwonym lakierem, zamknęłam się w toalecie i szorowałam dłonie wodą z mydłem, na szczęście tata ruszył na pomoc z rozpuszczalnikiem :) Później nową miłością stał się czarny eyeliner, było to w 6 klasie podstawówki. Od tego czasu wiele się zmieniło, wiem i umiem o wiele więcej. Ograniczam się do malowania siebie, czasem pomaluję paznokcie mamie lub siostrze, ale w głównej mierze rozpieszczam siebie :). Od kilku lat także fotografuję, początkowo wszystko było dla mnie dobrym materiałem do zdjęć. Aktualnie największą przyjemność sprawia mi fotografowanie koncertów, dzięki czemu poznaje bliżej moich idoli. Prowadzę także floga - znajdziecie na nim zdjęcia mojego autorstwa, nie zmienia to jednak faktu, że tutaj chciałbym wrzucać całe serie z poszczególnych sesji, koncertów czy wypadów. 

Moja przygoda zaczyna się właśnie tutaj, dla Was...

2 komentarze:

© Agata | WS.