piątek, 20 lutego 2015

Geometryczny zawrót głowy

Hej,

dzisiaj pierwszy post o paznokciach, kiedy podjęłam decyzje o prowadzeniu bloga zastanawiałam się o czym mogłabym pisać. Jako, że zdobienie paznokcie szło mi całkiem nieźle (bynajmniej w opinii mojego chłopaka, koleżanek, które takich dziwów nie widziały...) to się za to wzięłam.

Aktualnie jestem w trakcie kuracji odżywkami z Golden Rose (w poniedziałek będzie 3 tydzień z 4 sugerowanych przez producenta), dlatego pokazywanie jakiegokolwiek zdobienia wygląda w miarę przystępnie.

Na wstępie zaznaczam, że idealne skórki i paznokcie nie istnieją, zajmuję się tym hobbystycznie a nie profesjonalnie, więc jeśli zamierzasz skomentować stan moich skórek czy niedoskonałości zdobienia, to lepiej się zastanów czy sama zrobiłabyś to lepiej :)

Dodam jedynie, że póki robiłam paznokcie dla siebie, a nie na pokaz to szło mi lepiej - w mojej opinii, mimo to mam nadzieję, że trening uczyni ze mnie mistrza!

Dzisiaj mani z użyciem naklejek wodnych, zakupionych na allegro za 2,45 zł / komplet (10 naklejek po jednej na każdy paznokieć). Cena super, jakość - trochę gorsza niż w przypadku naklejek wodnych z BornPrettyStore, ale za dostępność i duży wybór wzorów zdecydowany plus, tutaj link do aukcji:

http://allegro.pl/naklejki-wodne-na-paznokcie-gratis-nowe-wzory-i5107340815.html

Gorąco polecam! A teraz czas na mani! :)


Nigdy nie przepadałam za dużą ilością kolorów na paznokciach, ale jak szaleć to szaleć, a wszechobecne świecące Słońce, uczucie tego ciepła na skórze natchnęło mnie, by przygotować kolorowe, wesołe wiosenne mani, efekt mi się mega podoba, a kolory idealnie pasują do naklejek.


 Lewa łapka i paznokcie ratowane odżywką diamentową.

I zbliżenie


Prawa łapką i pazury ratowane odżywką 4 w 1, jest genialna również jako top coat. Szczerze przyznaję się, że jest to mój pierwszy prawdziwy top coat i bije na głowę wszystkie znane mi bezbarwne lakiery :)


No i zbliżenie


Naklejki


Co do tych konkretnych naklejek nie spodziewałam się, że będą aż tak transparentne, paznokcie na których miały osiąść były początkowo pomalowane na fioletowo... No to szybko przemalowałam na biało, ale za szybko przyłożyłam naklejkę, przez co efekt nie jest taki jaki miał być, ale przy kolejnym mani z użyciem naklejek to naprawię :)
 I gwarantuje Wam spektakularny efekt.
Na pewno zrobię Wam też tutorial jak poprawnie aplikować naklejki wodne, by osiągnąć efekt idealny.


Do mani użyłam:
  • naklejki wodne
  • odżywka GR NAIL EXPERT BLACK DIAMOND HARDENER - baza
  • odżywka GR NAIL EXPERT 4 IN 1 COMPLETE CARE MULTI-PURPOSE - baza i top
  • lakier SAFARI biały
  • lakier GR COLOR EXPERT 64
  • lakier SLLY HANSEN XTREME WEAR 480 THE REAL TEAL
  • lakier SAFARI fioletowyBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata | WS.