piątek, 2 października 2015

Zaległości, miks zdobień i informacja o rozdaniu

Hej.

Pewnie wiele z Was przechodziło przez remont a może i przeprowadzkę. Mnie niedawno zdarzył się remont kuchni, stąd też moja nieobecność. Zastanawiając się co dalej zrobić z blogiem, stwierdziłam, że najlepiej będzie nadal pisać niż olać ten temat. Po prostu lubię pisać i zostanę. Jednak czasem praca i zmęczenie wykluczają moją obecność tutaj. 

Teraz mam kilka informacji dla Was:

1. Rozdanie - drogi amonimku pytający o wyniki, jeśli brałeś udział w rozdaniu i zaakceptowałeś regulamin (co potwierdzili wszyscy uczestnicy) to dobrze wiesz o czym mówił punkt 7. Ale ułatwię i przypomnę Ci: 7. Abym mogła wyłonić zwycięzcę w rozdaniu musi wziąć udział minimum 30 osób. Zgłosiło się 19 osób, a część zgłosiła się w nieprawidłowy sposób, zadaniem było odpowiedzenie na pytanie: jaki produkt do paznokci lubicie najbardziej i dlaczego? Zabrakło w kilku zgłoszeniach uzasadnienia, no ale już to przemilczę. Dlatego proszę osoby, które nie uzasadniły swojego wyboru o poprawienie zgłoszenia.

W związku z powyższym, do puli nagród dorzucam kilka rzeczy, które będą dla Was niespodzianką, a samo rozdanie przedłużam do 18.11.2015. Uprzedzając pytania - stary baner i zgłoszenia nadal obowiązują, Ci którzy jednak pragną dołączyć do rozdania od teraz proszę o umieszczanie nowego baneru:


I dodam tylko, że nie jest to moja złośliwość, problemem jest to, że nie wszyscy potrafią czytać ze zrozumieniem.

2. Przygotowuje dla Was wyprzedaż lakierów do paznokci, część z nich była używana, inne były użyte raz, bądź otwarte by zobaczyć kolor. Ceny zaczynać będą się od 30 groszy, także warto będzie się zainteresować :)

3. W związku z pozbywaniem się przeze mnie zwykłych lakierów do pazurków nie będę miała zdjęć użytych lakierów do zdobień, które od dawna czekają na publikację, dlatego też dzisiaj będzie miks tego co miało już dawno znaleźć się na blogu. A co dalej za tym idzie zaczną powstawać posty o zdobieniach zrobionych hybrydami :) Lecimy z koksem, a już niedługo post z nowościami i denkiem września!Pokochałam się z hybrydami i możliwościami jakie dają - ozdoby do zatapiania, syrenka, możliwość ciągłego poprawiania stempli bez uszczerbku lakieru bazowego, trwałość, połysk - no kocham je i nie chcę wracać do zwykłych lakierów :)
 

10 komentarzy:

 1. Ja to chyba zjadłam wyjaśnienie mojego ulubionego produktu, bardzo się zdziwiłam że nie napisałam, ale już dopisałam. :)
  Wzory na paznokciach przepiękne <3 Najbardziej podobają mi się te pierwsze, granat z białą (?) koronką. Delikatne, klasyczne i jakże kobiece.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję za poprawienie zgłoszenia, mam nadzieję, że to w jakie słowa ubrałam informację o rozdaniu nikogo nie urażą :)

   Usuń
 2. ostatnio jakas lipa z tymi rozdaniami ludzie nie czytaja co i jak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja czytam zawsze i wydawało mi się, że robię wszystko po kolei, żeby niczego nie opuścić...
   A potem okazało się, że maila nie podałam - to na szczęście szybko poprawiłam ;-)
   Później, że nie dałam uzasadnienia! Ale to tłumaczę tylko i wyłącznie tym, że jak piszę lub myślę o malowaniu paznokci to jestem tak rozentuzjazmowana, że zapomniałam co miałam konkretnie napisać :-P

   Usuń
 3. Czy zgłoszenie z września obowiązuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oczywiście, że tak, niestety ponownie nie zapowiada się na uzbieranie odpowiedniej ilości zgłoszeń...

   Usuń
  2. Nie ma co się przejmować zawsze można przedłużyć konkurs...będzie w sam raz na mikołajki :) Aaa ten paznokieć z pelikanem ombre suuuper :)

   Usuń
  3. Kasiu - już był przedłużany...

   Usuń

© Agata | WS.