niedziela, 31 maja 2015

Recenzja folii transferowej od BPS

Cześć!

Dzisiaj będzie o folii transferowej od Born Pretty Store.


Folię otrzymujemy w plastikowym pojemniczku z nakrętką. Otrzymujemy ponad metr folii o szerokości 2,5 cm. Za folię musimy zapłacić 2,99$, jednak od dłuższego czasu są w promocji i kosztują 0,99$. Do wyboru mamy kilkanaście kolorów i wzorów.

Produkt znajdziecie pod tym linkiem - klik.


Ja wybierając rzeczy do testowania myślałam, że wybieram srebrną folie i uzyskam efekt lustrzanych paznokci. Niestety folia okazała się być złota... Ja wybrałam numer 12, teraz już wiem, że srebrna to numer 10.


Sama aplikacja nie jest zbyt trudna. Wystarczy przyciąć odpowiednio duży kawałek folii i przyłożyć ją na prawie wyschnięty lakier bazowy, po czym ściągnąć listek folii i cieszyć się efektem. Jednak, aby tak było musiałam kilka razy przykładać i dociskać folię, gdyż nie pokrywała całego paznokcia. Zaś uzyskanie efektu paznokcia pokrytego tylko i wyłącznie folią, tworząc błyszczącą złotą taflę nie powiodło mi się. Myślę, że nawet przy użyciu kleju do folii transferowych nie uda mi się to... Ale na pewno spróbuję!

Takie oto zdobienie przygotowałam z folią, zdjęcie po lewej robione w słońcu, a to po prawej nieco dalej od okna. Na prawym zdjęciu lepiej widać połysk jaki daje folia.


Moja ocena: 4/5

Inne ciekawe produkty do paznokci znajdziecie w dziale nail art.


Przypominam Wam, że możecie również skorzystać z kodu, umożliwiającego Wam uzyskanie 10% rabatu na nieprzecenione artykuły w sklepie BORN PRETTY STORE 
4 komentarze:

  1. nie uzywam takich produktow takze nie wiem nawet jak to ugryzc;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. od tego są współprace, aby testować coś czego same byśmy nie wybrały :)

      Usuń

© Agata | WS.