poniedziałek, 21 grudnia 2015

Crystal Clear stempel od B. Love Plates

Cześć!

Kilka dni temu Ani z B. Love Plates wrzuciła informację, że za kilka godzin dostępny będzie zupełnie przezroczysty stempel. Oszalałam! Siedziałam przez komputerem przez te kilka godzin i nachalnie odświeżałam stronę sklepu na allegro. No i udało się dorwać jedną z 15 sztuk. Jest już ze mną, dlatego postanowiłam zrecenzować ten stempel, jedziemy!


Stempel jest do kupienia pod tym linkiem - klik.
Ja kupiłam go za 19,90 zł + koszty przesyłki. Paczka przyszła bardzo szybko. W środku znalazłam stempel, plastikową zdrapkę oraz dwie urocze karteczki. Druga z nich to logo marki w zimowej czapeczce, dodatkowo karteczka została podpisana przez Anię, dzięki czemu czuć włożone serce w tworzenie produktów jak i paczek dla klientów.

Osobiście zdrapka nie przypadła mi do gustu, kartka bankomatowa sprawdza się znacznie lepiej, ale to kwestia indywidualna :)


Stempel z jednej strony ma zupełnie przezroczystą gumę i umożliwia precyzyjne umiejscowienie wzoru na płytce paznokcia. Druga strona jest pusta i umożliwia zaglądanie na gumę od zaplecza :)


Guma ma 3 cm średnicy i jest twardsza od stempla XL. W związku z tym nie ma mowy o wciskaniu paznokcia w gumę. Nie stanowi to jednak problemu, ponieważ stempel idealnie zbiera wzór z płytki a także przenosi go na paznokieć. Jak dla mnie nie ma znaczenia czy odciskamy wzór naciskając z góry czy ruchem rolującym.


przód


tył 

Zabierając się do pracy z tym stemplem musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach:
  • absolutnie nie przemywamy ani nie matujemy gumy
  • nie wciskamy pazurków w gumę
  • bardzo ostrożnie wyjmujemy gumę, a najlepiej w ogóle jej nie wyciągać (łatwo można ją skruszyć)
  • pozostałości ściągamy rolką czyszczącą do ubrań
  • warto także znaleźć dla niego jakiś domek w postaci pudełeczka czy słoiczka po maśle do ciała, tak by nie stykał się z innymi naszymi przyborami


Musze przyznać, że jest to mój ulubiony stempel. Bardzo dobrze zbiera wzór z płytki i przenosi go na paznokieć. Zauważyłam także, że nieco opóźnia wysychanie lakieru, dzięki czemu mamy nieco więcej czasu na idealnie wycelowanie w paznokieć. Świetnie sprawdzi się w przypadku poprawienia wzoru, który starł się nam na końcówkach pazurków - tak też ja użyłam go pierwszy raz i stwierdzam, że zachwycać mnie będzie swoją prostotą przez bardzo długi czas. Jest to mój pierwszy produkt kupiony u Ani, ale już wiem, że też nie ostatni :) Mogę polecić go każdej z Was, nawet początkującym, dzięki czemu nauka stemplowania będzie jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza :D!


Coś takiego wystemplowałam z użyciem tego stempla, praca ta bierze udział w konkursie BPS - więc jeśli Ci się podoba to zagłosuj na moja prace - klik - praca #411

6 komentarzy:

© Agata | WS.